Élet receptje
#emberneklennimástjelent 💛☮️
#emberneklennimástjelent 💛☮️
#emberneklenni #kedvesség #kedves #kapcsolat #kapcsolatok #szeretet #❤️ #mindennap #önismeret #önkritika #ego #ember #emberek #figyelem #mosoly #boldogság #életcél #élet #életértelme #harmónia #béke #közösség #remény #világ #tudatosan #életcél #goodvibes #odafigyelés #figyelem #emberség #emberneklennimástjelent 💛✌️
😀 Nem tudom erre mi a helyes szó, segítsetek.
Önámítás, rágalom, vagy csak ostobaság a köbön? 😀
Jelige: palimadár kerestetik. 😄
#emberneklenni #kedvesség #kedves #kapcsolat #kapcsolatok #szeretet #❤️ #mindennap #önismeret #önkritika #ego #ember #emberek #figyelem #mosoly #boldogság #életcél #élet #életértelme #harmónia #béke #közösség #remény #világ #tudatosan #életcél #goodvibes
Megesik, hogy a csiga is elesik. 😀
Csak ismerd fel.
Akinek te is fontos vagy, ő is lehet számodra fontos. Mert aki értékeli a szeretetedet, gondoskodásodat, figyelmedet, ő megérdemli azt.
Minden csak nézőpont kérdése.
Abba kapaszkodunk a nap végén.
Jelenti a boldogságot, a hitet másokban, a jóban, a reményt mindenben.
Kérlek figyeljünk oda egymásra most is ebben a hidegben. Mindenki aki rászorul, aki fázik, segítsünk ahogy tehetjük. Ha máshogy nem, akkor ezzel, és még sok másik telefonszámmal. Ez is az Emberség része.
Odafigyeléssel, és szeretettel,Banos Tamás ❤️✌️
#emberneklenni #segítség #odafigyelés #szeretet #❤️ #emberség #mindennap #önismeret #önkritika...
Próbáljuk meglátni a jót, mert igaz, hogy mennyivel jobb is lehetett volna, de mennyivel rosszabb is.
Álljunk a mindennapok dolgaihoz jó kedvvel, és értékeljünk minden apróságot.
Persze ahhoz észre is kell venni.